Ruby Sparks (2012)

RUBY_SPARKS_FINAL_tumbFilma, kuru noskatījos jau pirms laba laika, bet atmiņā ir palikusi vēl diezgan spilgti.

Stāsts ir par kādu jaunu puisi Kelvinu (Paul Dano), kurš debitē kā rakstnieks. Top jauns stāsts, bet… tas kļūst par realitāti! Cik spēcīgas būs viņu jūtas? Vai ir iespējams to visu pārtraukt?

Kaut kādā mirklī man sižets atgādināja filmu Stranger Than Fiction, bet tad sapratu, ka vienīgais, kas šīm filmām ir kopīgs, ir fakts, ka rakstītais kļūst par realitāti. Runājot par Ruby Sparks, tad šī filma man atstāja spēcīgāku iespaidu nekā iepriekš minētā. Varbūt man īsti nepatika beigas, jo kaut kā gribējās palikt uz tā dramatiskā un smagā toņa.

Runājot par filmu varoņiem, man prieks, ka to nav daudz. Būtībā filmu iznes tikai šie  divi aktieri. Par viņiem varu teikt labus vārdus: abi bija dzirkstoši, emocijām pilni un ticami. Īpaši dzirkstoša šķita Zoe Kazan (filmā Ruby), jo viņas vizuālais tēls vien dzirkstīja.

Iespējams, ka ”atsauksmi” par šo filmu vajadzēja publicēt daudz ātrāk, jo tagad vairs īsti nav  tik daudz ko teikt. Tomēr, filmu iesaku noskatīties – lieliska vakara filma, kurā ieskanas gan romantiskā līnija (un tā nešķebina!), gan dramatiskums, gan arī saulains vieglums.

By elzastory Posted in kino

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s